Podziękowania

Najwspanialsze i najbardziej inspirujące opowieści o zdobywaniu szczytów to nie tyle te, które mówią o indywidualnych osiągnięciach, ile historie niezwykłej siły zjednoczonego, utalentowanego i przygotowanego  z e s p o ł u, którego członkowie są oddani sobie nawzajem i wspólnej wizji do końca. Na przykład większość grup wspinaczkowych, które wyruszyły na Mount Everest, nigdy nie dotarły na szczyt - udało się tego dokonać tylko nielicznym. Dlatego jedna z najważniejszych w życiu rzeczy, jakich się nauczyłam jest taka, że jeżeli chcesz wnieść coś nowego, musisz poczynić gruntowne przygotowania. Wiem też, że im większe zmiany i trudniejsze wyzwania, tym bardziej są one użyteczne. I wiem, że niewielu ludzi może dokonać rzeczy wielkich, ale wszyscy możemy robić rzeczy drobne z wielką miłością.

Całkiem niedawno ukończyłam wraz z zespołem ten projekt - Fit Urlop przygotowany dla Państwa. Wszystko zaczęło się rok temu, kiedy wpadłam na pomysł zorganizowania dla ludzi wypoczynku opartego o aktywność fizyczną adekwatną do potrzeb, edukację prozdrowotną i zdrową, naturalną kuchnię. I tak się zaczęło. Jednak gdyby nie determinacja, zaangażowanie, zachęta oraz synergiczny wkład grupy ludzi, z którymi pracuję, i którzy pomagali mi w realizacji tego zamiaru, pomysł ten nie tylko nie byłby tym czym jest, ale nigdy nie ujrzałby światła dziennego.
Dlatego z wdzięcznością chcę podziękować mojemu zespołowi za dołożenie wszelkich starań by wszystko przebiegało sprawnie oraz wysokiej klasy profesjonalizm: za szczere informacje zwrotne i nieocenione, praktyczne uwagi. Dziękuję też wszystkim tym, którzy głęboko wpływali na to, kim teraz jestem.


Magdalena Nagrodzka