Magdalena NAGRODZKA

Life & Business Coach, Trener Rozwoju Osobistego

Dyrektor Akademii Zdrowia


Kocham ludzi i pracę z ludźmi. Wiem, że z razem nimi potrafię osiągać niemożliwe. Prowadzę Life i Business Coaching dla osób, których celem życia jest możliwie najpełniejszy rozwój potencjału osobistego i zawodowego. Wspieram innych
w oszlifowaniu ich wewnętrznego diamentu, przyczyniając się do wzmocnienia balansu pomiędzy życiem zawodowym
i prywatnym oraz osiągania doskonałych wyników w zakresie krótko- i długoterminowych celów. Pracuję z osobami indywidualnymi, sportowcami oraz liderami i managerami firm, którzy z moim udziałem osiągają swoje cele uwalniając i potęgując swój potencjał i tym samym zwiększają swoją efektywność w obszarze osobistym i zawodowym oraz odnajdują głębsze rozumienie siebie. Przygotowanie do roli Life i Business Coacha zdobywam studiując Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej - dyscyplinę, która wywarła największy wpływ na rozwój Coachingu - studia są na ukończeniu. Posiadam biegłość w posługiwaniu się metodami wykorzystywanymi w Coachingu, które wywodzą się z licznych dyscyplin opartych na badaniach i które zyskały podstawy naukowe. Prowadzę Coaching pogłębiający samoświadomość, który przybliża do lepszego poznania siebie. Ponadto jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Trener Grupowy, które ukończyłam w Laboratorium Psychoedukacji i Instytucie Treningu i Psychoterapii. Jako Trener Kompetencji Interpersonalnych prowadzę szkolenia objęte wiedzą psychologiczną w zakresie rozwoju potencjału osobistego. Przekazuję wiedzę na temat doskonalenia metod komunikacji interpersonalnej, sztuki kreowania własnego wizerunku, zarządzania zmianą oraz savoir vivre. Z dziedzin, którymi zajmuję się zawodowo przebyłam szereg szkoleń i kursów. Dodatkowo posiadam wyższe wykształcenie w zakresie współczesnych stosunków międzynarodowych i biegle władam językiem włoskim.
Od wielu lat nieprzerwanie fascynuje mnie medycyna chińska, filozofia i duchowość Wschodu i w różnych formach zgłębiam
i czerpię z nauk wszystkich wielkich tradycji duchowych oraz propaguję wiedzę o naturalnych metodach utrzymania zdrowia
i zapobiegania chorobom. Zgadzam się z Hipokratesem i innymi Ojcami Medycyny, że życie to psychiczny i duchowy stały rozwój aż do śmierci w dobrym zdrowiu fizycznym. Jestem b. tancerką Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Uwielbiam aktywność fizyczną, ale największą moją pasją jest taniec, bo muzyka zawsze daje mi radość i energię do działania. Uważam, że życie to szansa na przeżywanie fascynujących przygód, na poznawanie nowych rzeczy i spotykanie wspaniałych ludzi.