Agata ZIEMAK-MAJEWSKA

Trener Fitness

Jestem absolwentką Polskiej Akademii Sportu i Polish Fitness Academy. Od dzieciństwa jestem związana z akrobatyką sportową i różnymi formami fitness.
Od kilku lat prowadzę zajęcia jako instruktor zajęć grupowych fitness, pilates, aerobikingu i aqua aerobiku. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy m.in. w Reebok University, Fitness College i Szkole Open Mind. Nieustannie doskonalę swój warsztat pracy biorąc udział w licznych warsztatach i konwencjach fitness w całym kraju.
Kocham sport i pracę z ludźmi i to daje mi ogromną radość i satysfakcję. Posiadam bogaty wachlarz fitnessowych umiejętności, jednak najlepiej wyrażam siebie poprzez dynamiczne zajęcia typu ABT, TBC i Step. Uważam, że relaksacja i stretching jest tak samo ważny jak trening wzmacniający czy budujący mięśnie. Uważam, że wysiłek fizyczny ma sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję wszystkim Uczestnikom bez względu na stopień zaawansowania. Interesuję się zagadnieniami związanymi z wpływem muzyki i ćwiczeń fizycznych na psychikę. Myśląc przez pryzmat konsekwencji zawsze stawiam na bezpieczny fitness. Oprócz tego jestem wegetarianką i propagatorką zdrowego, zgodnego z naszą fizjologią i naturą stylu życia. Z zamiłowania płetwonurkiem i snowboardzistką.