O nas

Drodzy Państwo,

Zdrowie i rozwój odgrywają kluczową rolę w dynamicznym życiu człowieka i to one pozwalają nam realizować ambitne cele. Poprzez te bazowe składniki szczęścia i powodzenia życiowego możemy odnosić sukcesy i prawdziwie cieszyć się życiem. W świecie pełnym stresu i pogoni za sukcesem chcielibyśmy ofiarować Państwu chwilę wytchnienia. Naszym centralnym celem było stworzenie wielowymiarowego programu aktywnego wypoczynku skupiając uwagę na tym, co ma fundamentalne znaczenie dla naszego dobrego samopoczucia.

To co nas wyróżnia to kompleksowe myślenie na temat natury człowieka. Wiemy, że nasz dobrostan obejmuje obszar cielesny, emocjonalny, intelektualny, duchowy, społeczny i środowiskowy, które wzajemnie na siebie oddziałują.

Jako jedyni w Polsce działamy holistycznie koncentrując się na dobrostanie psychofizycznym i jednocześnie nie zapominamy o świecie dookoła siebie.
W odpowiednim dla Państwa miejscu - w Zakopanem - będziecie mogli zadbać o siebie kompleksowo - dodać swojemu ciału, umysłowi i duszy właściwej energii, aby osiągnąć balans, tak dzisiaj pożądany spokój wewnętrzny i harmonię, która powoduje lepsze nastawienie do siebie, do ludzi i do życia, co na co dzień da możliwość o wiele lepszego rozwiązywania trudności oraz spojrzenia na nie z dystansu. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz systemowego podejścia do zdrowia, który poszerzy jakość Państwa samopoczucia, a tym samym jakość życia i szczęścia.

Warsztaty psychodietetyki przyczynią się do wzrostu świadomości dotyczącej prawidłowego odżywiania i zrozumieniem własnego ciała i sygnałów z niego płynących oraz sprzyjać będą zdrowiu i lepszemu samopoczuciu.

Odpowiednio dobrany rytm warsztatów tanecznych zabierze Państwa w podróż po całym świecie w poszukiwaniu najlepszej tanecznej energii. Nie musicie potrafić tańczyć - wystarczy, że to kochacie!

Dzięki treningom fitness znacząco poprawicie własną kondycję i zyskacie doskonałą sylwetkę. To zajęcia dla wszystkich, zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie.

Jednak aby celebrować życie w pełni i czuć dobrostan, nie wystarczy wysiłek fizyczny - bez dobrej diety się nie obejdzie. Ze swojej strony oferujemy naturalnie zdrową kuchnię śródziemnomorską. Wiemy, że nie istnieje uniwersalna metoda, jednakowo skuteczna dla każdego, ale liczne badania potwierdziły, że osoby, które odżywiają się na sposób śródziemnomorski rzadziej chorują i żyją dłużej, bowiem dieta ta wzmacnia system odpornościowy, pozwala zachować lepszą kondycję fizyczną i doskonałe samopoczucie. Dodatkowo dieta śródziemnomorska zaliczana jest do tzw. diet naturalnych, co oznacza że można ją stosować całe życie.

Ponieważ nasz organizm pozostaje w ciągłej interakcji z otoczeniem, dlatego nie bez znaczenia jest dla nas kontekst środowiskowy, czyli tło naszej prozdrowotnej aktywności, dlatego wybraliśmy dla Państwa naturalne piękne miejsca z dala od cywilizacji. Zapraszamy do miejsc, które pozwalają odnaleźć wewnętrzną równowagę, dają uczucie wyciszenia i spokoju oraz powodują lepsze nastawienie do życia.

I to jeszcze nie koniec. Z myślą o kobietach przygotowaliśmy warsztaty z cyklu: Obudź w sobie piękno, które każdej kobiecie pomogą bardziej poznać siebie - żyć pełniej, mądrzej, bardziej świadomie, radośnie i twórczo.

Chcemy jednocześnie podkreślić, że Fit Urlop dedykujemy także mężczyznom zainteresowanym pełnym dobrostanem obejmującym zdrowie fizyczne i psychiczne.

Serdecznie zapraszamy na aktywny wypoczynek, który na długo pozostanie w Państwa pamięci. Chcielibyśmy aby skojarzenia z nim związane wracały najczęściej jak to możliwe. Pragniemy abyście mogli doświadczyć wypoczynku i relaksu w pełnym znaczeniu. Fit Urlop to czas, w którym połączyliśmy wszystko, co rozumiemy przez zdrowy styl życia. To połączenie wiedzy, ruchu i relaksu.

Jednocząc się z Państwem ze szczególną troską koncentrujemy się na tym, co sprawia, że życie jest warte życia.

Dyrektor Akademii Zdrowia


Nasz zespół Z przyjemnością, zadowoleniem i radością przedstawiam Państwu zespół utalentowanych i twórczych ludzi. Skład zespołu to innowacyjne grono psychologów zdrowia, trenerów rozwoju osobistego, psychodietetyków i dietetyków medycznych, a także uznanych międzynarodowych instruktorów tańca i choreografów z praktyką w teatrach polskich i zagranicznych oraz najlepszych instruktorów fitness. więcej
Podziękowania Najwspanialsze i najbardziej inspirujące opowieści o zdobywaniu szczytów to nie tyle te, które mówią o indywidualnych osiągnięciach, ile historie niezwykłej siły zjednoczonego, utalentowanego i przygotowanego z e s p o ł u, którego członkowie są oddani sobie nawzajem i wspólnej wizji do końca. więcej