Nasi tancerze i choreografowie

Zajęcia taneczne prowadzone są z udziałem uznanych międzynarodowych instruktorów tańca i choreografów z praktyką w teatrach polskich i zagranicznych. To co ich łączy to miłość do tańca, ale to nie tylko ich pasja. To ich życie.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczynali w dzieciństwie. Po kilkunastu przetańczonych latach mówią, że kochają taniec przede wszystkim za jego różnorodność, za możliwość pokazania na parkiecie za każdym razem innych emocji i opowiedzenia różnych historii. Twierdzą, że taniec dojrzewa wraz z człowiekiem. Jest przygodą, która towarzyszy mu przez całe życie, pozwalając na wyrażanie siebie na wszystkich jego etapach.

Nasi instruktorzy nie zamykają się na jeden styl taneczny.
Doskonale wiedzą, że u tancerzy ważna jest wszechstronność oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, dlatego nieustannie pogłębiają swoją wyjątkową wiedzę związaną tańcem.

To ludzie mili, uprzejmi i energiczni - tak w kilku słowach można opisać naszych instruktorów. Swoim optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru mobilizują wszystkich do zapoznania się z tańcem, który jest ich sposobem na życie.

Na ich zajęciach wszystko jest możliwe! Nauka kroków i choreografii przestaje być wyczerpującym treningiem, lecz staje się naprawdę świetną zabawą!



NA WARSZTATACH TANECZNYCH FIT URLOP

  • posmakujesz miłości do tańca 
  • odkryjesz jego magiczną moc
  • dodasz sobie pewności siebie


NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Liczba miejsc ograniczona!