Miejsce

Nie bez znaczenia jest dla nas kontekst środowiskowy, czyli tło naszej prozdrowotnej aktywności, dlatego wybraliśmy dla Państwa naturalne piękne miejsca z dala od cywilizacji. Zapraszamy do miejsc, które pozwalają odnaleźć wewnętrzną równowagę, dają uczucie wyciszenia i spokoju oraz powodują lepsze nastawienie do życia.

Specjalnie dla Państwa wybieramy odpowiednie miejsce na regenerację i odnowienie energii na łonie natury. W tym sezonie zapraszamy do Szczyrku, klimatycznego górskiego miasteczka położonego w dolinie Żylicy  wokół którego wznoszą się malownicze szczyty górskie-Skrzyczne,  Klimczok, Magura, Kotarz i wiele innych.   Ośrodek usytuowany jest na zboczu masywu górskiego Klimczoka w górnej części miasta, która wraz z bijącym źródełkiem stanowi enklawę ciszy i spokoju, obok biegną szlaki turystyczne na przełęcz Karkoszczonka, Świniarki, szczyt Trzy Kopce i Klimczok  a w kilkanaście minut piechotką  dojdziemy do  centrum miasteczka.

Ośrodek ma charakter turystyczno-sportowy z rozwiązaniami spełniającymi nasze oczekiwania.
Do naszej dyspozycji są pokoje 1, 2  osobowe, a także 4  osobowe studia, jadalnia i sala konferencyjna.

Część rekreacyjną stanowią: odpowiednio dostosowana sala do tańca i zajęć fitness, basen gdzie dla chętnych odbywać się będą zajęcia acqa aerobic, a także siłownia, jacuzzi, sauna, sala bilardowa i pingpongowa.

Ośrodek ma także dodatkowy walor komunikacyjny - dogodny dojazd z Bielska-Białej ok. 20 km (dworzec PKS, PKP), a tym samym od dwupasmowej trasy szybkiego ruchu Bielsko-Katowice.

Dojazd z Warszawy 350km (ok.4h) i z Katowic 65km (ok.1h) szybką drogą dwupasmową. Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice -ok. 100km. Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice -ok. 100km.

Mamy nadzieję, że z nami zaplanują Państwo swój urlop marzeń  w tym roku w Szczyrku, a w następnym w ...