Latino Dance

Proste treningi choreograficzne odbywają się w rytm latynoskich rytmów: mambo, samby, tanga i flamenco. Wykonuje się całą gamę ruchów - od płynnych i zmysłowych, poprzez rytmiczne, dynamiczne i pełne temperamentu. Pracują zwłaszcza nogi, ale ważny jest też ruch bioder i reszty ciała.


Dla kogo?

Zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Latino Dance jako zmysłowy i ekspresyjny taniec to najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z Pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji - bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Taniec ten dodaje pewności siebie i swoich ruchów, a przede wszystkim stanowi dużą dawkę przyjemności i relaksu. Pozwala odreagować stresy i codzienne problemy, a więc jest prawdziwą i dobrą metodą relaksacyjną. Dla Pań o obfitszych kształtach może stać się świetnym sposobem na utratę zbędnego tłuszczyku lub
z drugiej strony, akceptację kobiecych kształtów.


Jakie daje korzyści?

Latino Dance przynoszą korzyści dla ciała i ducha. Oprócz rozrywki, jakiej niewątpliwie dostarczają, dodają gracji ruchom i wysmuklają sylwetkę. Latino jest także znakomitym rozwiązaniem, gdy chcesz zyskać kondycję i równocześnie szybko schudnąć. Dzięki różnorodności kroków i figur skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej i wyrzeźbisz sylwetkę. Ponadto rozwiniesz poczucie rytmu oraz koordynację ruchową, zaczniesz zatem zgrabniej się poruszać.

 

Jak śpiewa Loona:

Hey Latino, Latino Lover,
Dame un beso con mucho amor!
Tú y yo toda la noche,
Bailamos hasta hasta el final!