Fat Burning

Trening mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej. To rodzaj fitnessu oparty na prostym układzie choreograficznym, łączącym zestaw ćwiczeń z tańcem. Zajęcia odbywają się przy energicznej muzyce, która wprowadza w świetny nastrój i motywuje do dłuższego wysiłku fizycznego utrzymując przez dłuższy czas tętno na równym poziomie i znacząco poprawiając koordynację ruchową.

Instruktor uczy podstawowych kroków tanecznych i łączy je z elementami sportowymi. W ten sposób powstaje układ choreograficzny, który powtarzany jest przez wszystkich Uczestników zajęć. Dzięki niemu możliwe jest modelowanie sylwetki przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów. Dobrze dobrany, niezbyt skomplikowany trening pomaga w przyjemny sposób pozbyć się nadwagi.


Dla kogo?

Trening fat burning jest wprost stworzony dla Ciebie, jeśli kochasz taniec i fitness i chciałbyś zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zajęcia Fat Burning zostały opracowane w taki sposób, że są w najwyższym stopniu nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki ćwiczeniom uda ci się wzmocnić uda, pośladki i brzuch. To doskonały sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów bez wielkiego wysiłku fizycznego. Bez kompleksów będziesz mógł cieszyć się nową, zgrabniejszą i szczuplejszą sylwetką. Wystarczy tylko lubić fitness i taniec!


Jakie daje korzyści?

Zestaw fat burning łączy ćwiczenia wzmacniające z ćwiczeniami rozciągającymi - pomaga w modelowaniu sylwetki, zwłaszcza brzucha, ud i pośladków. Dzięki temu, że fat burning ma charakter aerobowy można rozgrzać całe ciało, wzmocnić układ oddechowy i krążenia, a także zyskać poprawę koordynacji ruchowej.